Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!
AA

До уваги громадян, які перебувають на квартирному обліку!

Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень, у зв’язку з формуванням  Єдиного державного реєстру громадян, які потребують поліпшення житлових умов, виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради проводить інвентаризацію справ квартирного обліку та перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку.

У зв’язку з цим громадянам, які перебувають на квартирному обліку необхідно до 31.12.2015 року надати до відділу правової роботи, квартирного обліку та приватизації, каб.№4 юридичної служби Южноукраїнської міської ради за адресою: бульвар Цвіточному, 9, наступні документи:

довідка з місця реєстрації про склад сім’ї, видана ЖЕД за місцем проживання;

довідка з місця роботи із зазначенням перебування (не перебування) на квартирному обліку;

копії документів, що підтверджують право на пільги. 

 

Щодо черговиків, справи квартирного обліку яких не поновлено та не підтверджено потребу в покращенні житлових умов, буде розглянуте питання про зняття з квартирного обліку.

 

Телефон для довідок : 5-62-86  

Читайте також

УВАГА! 09.00 ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну, за її свободу, незалежність і право жити...

УВАГА! 09:00 Хвилина мовчання

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Зупинись... Вічна пам’ять кожному, хто загинув за Україну, за її свободу, незалежність і пр...

8 років турботи, розвитку та підтримки: історія Інклюзивно-ресурсного центру Південноукраїнської міської ради

Управління освіти імені Бориса Грінченка Південноукраїнської міської ради

2 травня 2026 року Інклюзивно-ресурсному центру Південноукраїнської міської ради виповнюється 8 рокі...

Порядок починається з кожного з нас

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Південноукраїнської МТГ»

Квітень у Південноукраїнській громаді став місяцем активної праці, турботи та спільної відповідально...