![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
В рамках проведення профорієнтаційної акції «Палітра професій», яка щорічно стартує у вересні, в Южноукраїнській загальноосвітній школі №4 відбулися загальношкільні батьківські збори.
В заході, на який запросили батьків учнів 9-11 класів, взяла участь профконсультант Южноукраїнського міського центру зайнятості Оксана Пурло, а також представник банківської установи Олександр Кольчак та лікар-ювенолог Ірина Берикул.
Спільна робота проводилася у формі діалогу, в якому присутні взяли активну участь. Крім питань шкільного характеру, про які проінформувала директор школи Марина Карнаухова, профконсультант центру зайнятості Оксана Пурло ознайомила батьків та освітян з послугами служби зайнятості, які надаються учнівській молоді, наголосивши на тому, що сьогодні для того, щоб мати успіх на ринку праці, потрібно знати його сучасний стан. Фахівець служби зайнятості вкотре нагадала батькам про роботу ПАК «Профорієнтаційний термінал», який працює в школі. Зазначений програмно-апаратний комплекс дає змогу батькам розвинути більш детальне уявлення про ринок праці та допомогти дітям знайти оптимальний професійний шлях в житті. Він є незамінним помічником, своєрідним орієнтиром у багатогранному світі професій. В ПАК вміщено опис нових професій, зазначена їх актуальність на ринку праці. Самостійно оцінити свої професійні здібності, інтелект, пам'ять, характер учні можуть за допомогою тестів. За потреби, вони можуть ознайомитися з методами пошуку роботи, переліком адрес Інтернет-ресурсів, які надають інформацію про можливості працевлаштування.
Розміщення терміналу у загальноосвітній школі забезпечує доступність учнівської молоді до актуальної інформації, яка допомагає визначитися з власним професійним майбутнім, обрати професію, що користується попитом на ринку праці. Користувачі терміналу майже одностайно високо оцінили зручність користування цим пристроєм, підтвердили, що інформація, отримана за його допомогою, виявилася для них новою, цікавою, більшість з прочитаного й побаченого є пізнавальним, корисним, і безперечно знадобиться у майбутньому.
Під час зборів батьки, за допомогою фахівця служби зайнятості, прийшли до висновку, що саме зараз старшокласникам необхідно заздалегідь визначитися зі сферою діяльності, в якій вони зможуть максимально розкрити свій потенціал. До цього відповідального рішення їм допомагають прийти батьки, а завдання фахівця з профорієнтації - максимально сприяти зорієнтуватися підлітків у виборі професії.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...