Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
24 вересня відбулася 73 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника.
У пленарному засіданні взяли участь 25 депутатів Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, прокурор міста Южноукраїнська Олег Коцюба, мешканці міста та засоби масової інформації.
На засіданні міської ради внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2015 рік та затверджено Положення про відкритий конкурсний відбір виконавців робіт, надавачів послуг та постачальників товарів, що здійснюються за рахунок коштів бюджету міста Южноукраїнська з метою підвищення довіри до органів місцевого самоврядування.
Депутати міської ради заслухали та взяли до відома інформацію директора комунального книготорговельного підприємства «Кобзар» Марії Дроздової про стан, перспективи діяльності та заходи щодо виходу зі скрутного фінансового стану комунального книготорговельного підприємства «Кобзар».
Міська рада затвердила склад комісії з формування списку народних засідателів Южноукраїнського міського суду Миколаївської області, яка відповідно до законодавства буде формувати список народних засідателів Южноукраїнського міського суду Миколаївської області.
Також, міською радою прийняті рішення про приватизацію житла, розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності, а також рішення з питань врегулювання земельних відносин у місті.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...