![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
22 вересня 2015 року в Южноукраїнському міському історичному музеї відбулась зустріч поколінь «Не закінчиться естафета пам’яті… » присвячена Дню партизанської слави.
На заході були присутні голова Ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил Володимир Пономарьов, член ради ветеранів, син партизана В’ячеслав Громенко, вихованці комунального закладу «Центр соціально-психологічної реабілітації дітей Южноукраїнської міської ради», учні Державного навчального закладу «Южноукраїнський професійний ліцей» та усі охочі.
Учнівська молодь дізналась про партизанський рух на території Миколаївщини в роки Другої світовій війні 1939-45 років, про діяльність в нашій області 110 підпільних організацій, партизанських загонів і диверсійно-розвідувальних груп. Серед них: підпільна організація «Миколаївський центр», «Центр», «Патріот Батьківщини», «Партизанська іскра», «Вознесенський центр», Баштанський і Казанківський партизанські загони. Було згадано про подвиги юних партизанів Шури Кобера та Віті Хоменка з розвідувальної групи Віктора Андреєва та іскорців Парфентія Гречаного, Дарини Дяченко, Поліни Попик.
З допомогою мультимедійних технологій було продемонстровано спогади В’ячеслава Громенка про батька-партизана, що героїчно загинув у ході бойових дій на Чернігівщині. Також, В’ячеслав Сидорович розповів про юного бійця Василя Коробко, що воював пліч-о-пліч з Сидором Громенко та загинув в квітні 1944 році.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...