![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Напередодні відзначення Дня туризму в Україні та з нагоди Дня фізичної культури і спорту, управлінням молоді, спорту та культури на міському пляжі організовано пригодницьку гру - туристично-спортивний квест «Дізнайся більше» для школярів молодших класів шкіл Южноукраїнська. Метою заходу була популяризація фізичної культури, спорту, туризму, рухливого способу життя та пропаганда здорового способу життя.
Дітей умовно поділили на п’ять команд. Кожну команду супроводжував командир в одязі певного кольору. По маршрутній карті діти шукали спортивні та туристичні пункти. На кожному пункті тренери, вчителі фізичної культури, тренери-викладачі ДЮСШ повинні були презентувати той вид спорту чи туристичний напрямок, який вони представляють. Головна умова - дати змогу дітям випробувати себе на кожному етапі.
Отже, під час заходу діти відвідали пункти: дзюдо, сімей-до карате, кіокушинкай карате, йоги. Долали навісну переправу зі спеціальною страхувальною системою на собі. Дізналися більше про те, як правильно збиратися в туристичні походи.
Наприкінці квесту, організатори заходу пригостили дітей справжньою туристичною кашею, приготовленою на багатті, та смачним чаєм.
Працівники рятувальної станції міського пляжу, з нагоди святкування Дня рятівника, для учасників квесту організували показовий виступ з рятування на воді.
У кінці заходу організатори роздали дітям інформаційні буклети з телефонами відділень ДЮСШ та секцій всіх громадських організацій спортивного напрямку, що є у місті.
Вважаємо, що такі заходи дозволять дітям обрати те, що їм до вподоби не лише почувши інформацію від дорослих, а й опираючись на власні відчуття, емоції, спробувавши свої сили у запропонованих видах спорту, туризму.
В майбутньому управління молоді, спорту та культури планує продовжити практику проведення таких туристично-спортивних заходів, у яких діти прийматимуть найактивнішу участь. Сподіваємось, що єдиний у місті Южноукраїнську клуб спортивного туризму, альпінізму, скелелазіння і спортивного орієнтування «Азимут» винайде можливість приєднатись до організації подібних заходів.
Управління молоді, спорту та культури висловлює подяку в організації вчителям ЮЗШ №1 ім. Захисників Вітчизни Юрію Головатому та ЮЗШ№4 Юрію Макаренку, директору ЮДЮСШ Оксані Тімашковій, тренеру – викладачу Михайлу Прокоф’єву, голові обласній федерації сімей-до карате, кіокушинкай карате Олегу Вітковському, інструктору-методисту ДЮСШ Олені Рогожинській та працівникам управління освіти.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...