![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
17 вересня на майданчик Южно-Української АЕС прибули перші два модулі нового конденсатора турбіни другого енергоблоку. Габаритне обладнання (довжина кожного модуля - 9 метрів, вага - 30 тонн) доставлене залізничним транспортом. Для організації процесу транспортування на АЕС був виготовлений спеціальний макет, який залізничною платформою був провезений шляхом прямування вантажу. Цей макет було використано і для практичної покрокової розробки схеми установки нового обладнання в машинній залі першої черги АЕС.
Заміна конденсатора атомного блоку для українських атомних станцій - робота унікальна, до цього на вітчизняних АЕС вона не виконувалась. На южно-українському майданчику, де конденсатори турбін працюють у значно тяжчих умовах в порівнянні з іншими станціями, ця необхідність назріла давно. Об'єктивною причиною такої ситуації є підвищений солевміст Ташлицького ставу-охолоджувача, який призводить до пошкодження охолоджуючих трубок, утворення присосів сирої води, погіршення водно-хімічного режиму та зрештою - до зниження ККД енергоблоків.
«Кардинальною відмінністю нового конденсатора є матеріал, з якого виготовлено його трубний апарат, - замість мідно-нікелевого сплаву тут використана нержавіюча сталь, - пояснює заступник головного інженера ВП ЮУАЕС з ремонту Анатолій Ілатовський. - Таке вдосконалення забезпечить роботу енергоблоку №2 протягом продовженого терміну експлуатації».
Виробник нового обладнання - ПАТ «Турбоатом». Роботи з демонтажу старих модулів і монтажу нових доручено фахівцям ТОВ «ЮТЕМ-Інжиніринг». У процесі нинішнього планово-попереджувального ремонту буде замінено один з двох рядів конденсатора - ряд Б (у кожному ряду - 24 модулі, об'єднані в 3 корпуси).
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...