![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
9 вересня депутати Доманівської районної ради на ХХХV позачерговій сесії 6-го скликання погодили «Заяву про наміри щодо підвищення нормального підпірного рівня (НПР) Олександрівського водосховища до позначки
У рамках обговорення винесеного на розгляд питання депутати заслухали інформацію фахівців-гідроенергетиків про критичну ситуацію, що склалася через надзвичайну маловодність річки Південний Буг. Було наголошено на тому, що витрати води в річці зменшились до рівня
У виступах присутніх на сесії звучало: підтримка Заяви про наміри ВП ЮУАЕС щодо підвищення рівня водосховища вкрай важлива для всієї громади Миколаївської області; у рамках проекту буде вирішено не лише питання енергозабезпечення, а й реалізовано цілу низку заходів програми соціального партнерства. Так, з початку відновлення будівництва ТГАЕС (протягом 2001-2014 рр.) Миколаївщина отримала понад 160 мільйонів гривень, які було направлено на розвиток інфраструктури регіону.
Після ретельного обговорення за узгодження Заяви про наміри з 24 присутніх депутатів проголосував 21, троє – утримались, тих, хто висловився проти не було. Раніше зазначений документ узгодили представники Южноукраїнської міської ради, райрад Арбузинського та Вознесенського районів. Рішення доманівських депутатів завершило процес погодження Заяви про наміри южно-українських гідроенергетиків щодо підняття НПР водосховища до позначки
Додатково:
Олександрівське водосховище входить до складу Южно-Українського енергетичного комплексу в якості нижнього водоймища Ташлицької ГАЕС. З 2010 року, коли рівень води у водоймі було піднято до позначки
Підняття рівня Олександрівського водосховища до позначки
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...