![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
03 вересня 2015 року відбулася зустріч співробітників спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та громадськістю міста. Підняті питання надання медичної допомоги, виховального процесу, побутового влаштування переселенців з району проведення АТО. Фахівці ДЗ СМСЧ-2 прийняли активну участь в обговоренні проблеми. Також в неформальному спілкуванні прийняли участь вчителі, суспільні діячі, волонтери, соціальні працівники, служителі церкви.
10 команд ОБСЄ працюють в Україні, в тому числі Херсонській, Миколаївській областях з метою вивчення адаптації в інших умовах переселенців та біженців з району АТО. Адаптація цих верств населення в нових умовах життя – фокусна тема місії.
Мета ОБСЄ – це збір та концентрація достовірної інформації про облаштування переселенців та біженців в Україні з метою передачі її уряду України та уряду 57 країн - учасників ОБСЄ.
Під час спілкування були обговорені проблемні питання адаптації біженців та переселенців в місті та плани на майбутнє. Визначені заходи, які дозволять влитися переселенцям з Донбасу в життя міста.
Працівники ОБСЄ закликали до толерантного відношення до співгромадян, які потрапили в скрутні умови.
Фахівці ДЗ СМСЧ-2 наголосили, що серед переселенців з Донбасу є кваліфіковані лікарі, які плодотворно працюють в медсанчастині, надають лікувальну допомогу мешканцям міста. Проте основна проблема облаштування цих фахівців – відсутність житла.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...