![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За період з 31.08.2015 – 04.09.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 645,7 тис.грн., в тому числі до загального фонду 643,7 тис.грн., до спеціального фонду 2,0 тис.грн.; із них 463,7 тис.грн. податку на доходи фізичних осіб, податку на майно – 93,8 тис.грн., єдиного податку – 57,0 тис.грн.
За період з 31.08.2015 – 04.09.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного та обласного бюджетів в сумі 1 642,9 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 525,1 тис.грн., придбання продуктів харчування – 6,9 тис.грн., оплату енергоносіїв – 332,9 тис.грн., медикаменти – 0,8 тис. грн., а також кошти в сумі 738,3 тис.грн. направлено на: придбання сенсорного таймеру, карбюратора для автомобіля «Газель», матеріали для ремонту сантехнічного обладнання, літератури, дисплею для проведення турніру спідкубінгу, проведення експертизи кошторисної документації та придбання матеріалів для капітального ремонту покрівлі житлового будинку по вулиці Дружби народів 28 (попередня оплата), експлуатаційні витрати, перевірку технічно-справного стану і комплектності транспортних засобів, технічне обслуговування не побутового холодильного, вентиляційного та іншого електрообладнання, дезінфікування та винищування шкідників, поточний ремонт плоских покрівель, оплату за виконання зварювальних робіт, висвітлення діяльності виконавчих органів ради та депутатів міської ради, друк оголошень, технічне обслуговування пожежної сигналізації, відрядження, оплату комунальних послуг почесних громадян, обслуговування автомобільних доріг міста, матеріальну допомогу на лікарські засоби хворим, які потребують процедури гемодіалізу, щомісячна грошова допомога інвалідам війни, сім’ям померлих та загиблих учасників бойових дій в Афганістані, компенсація фізичним особам, перевезення пільгової категорії громадян на дачних маршрутах, компенсацію за електроенергію інвалідам по зору. За рахунок коштів субвенцій з державного бюджету проведено видатки в сумі 38,9 тис.грн. на пільговий проїзд окремій категорії громадян автомобільним транспортом.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...