![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
3 вересня в управлінні освіти міської ради відбулась урочиста подія. Завдяки спільній праці управління з ПриватБанком, яка триває понад 10 років, була введена в експлуатацію електронна система табелювання працівників. В церемонії відкриття приймали участь секретар міської ради Мірошник Д.М., заступник міського голови з гуманітарних питань Нікітіна Я.О., керівник регіонального прес-офісу головного офісу ПриватБанка у м.Дніпропетровськ Чуб С.Ю., керівник направлення «ЮніорБанк» Миколаївського регіонального управління «ПриватБанк» Стройнецька Н.В., керуюча ПриватБанком в м.Южноукраїнську Мустяца Г.Ф., начальник управління освіти Сінчук Ю.М., начальники відділів та управлінь міської ради. Історія співпраці, водночас, виглядає як довготривалою так і швидкою в часі. Спочатку був зарплатний проект, наступним кроком було встановлення комп’ютерної програми «Приват – 24», далі – термінали на буфетах загальноосвітніх закладів, відкриття Бізнес Школи для учнів і, ось тепер, програма «Табелювання».
Завдяки введеній в експлуатацію програмі і наданому обладнанню з 1 вересня в управлінні освіти відбувається автоматизований процес реєстрації працівників управління: програма фіксує час приходу на роботу, час закінчення роботи, підводить підсумок відпрацьованого часу за день і місяць, відправляє SMS – повідомлення на мобільний телефон працівника про кожну реєстрацію, формує зведену базу даних про увесь процес на комп’ютері начальника управління освіти (інших відповідальних осіб).
Керівництво управління освіти і ПриватБанка домовились не зупинятись на досягненому, а впевнено крокувати далі в ногу з життям.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...