![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Для українських школярів у вівторок 1 вересня розпочався новий навчальний рік. За словами Міністра освіти і науки Сергія Квіта, у новому 2015-2016 навчальному році школярі навчатимуться за розвантаженими програмами. Одним із головних завдань Міністерства освіти і науки є забезпечення впровадження освітніх стандартів та рівний доступ до якісної освіти для всіх дітей. Якісну освіту можна здобувати з якісними підручниками. У цьому навчальному році учні 4,7 класів навчаються за новим Державним стандартом. Всі загальноосвітні навчальні заклади України та нашого міста приймали участь у відборі електронних версій оригінал-макетів підручників для учнів 4,7 класів з кожного навчального предмета та оформили на Репозитарії відповідне замовлення. За результатами проведення розширеного засідання Кабінету Міністрів, в якому брали участь голови обласних державних адміністрацій, половина коштів на придбання нових шкільних підручників виділяється з державного бюджету, друга половина коштів виділяється з місцевих бюджетів.
Керівництвом міста, депутатським корпусом у нашому місті зарезервовано 400 тис. грн. на придбання підручників для учнів 4,7 класів. На сьогоднішній день не відпрацьований механізм оплати та отримання даних підручників. За словами Міністра освіти і науки Сергія Квіта підручники для учнів 4,7 класів надрукуються із невеликим запізненням. Відповідно до листів МОН України дозволяється використання підручників попередніх років видання.
Всі інші класи забезпечені безкоштовними підручниками. Але у зв’язку із збільшенням контингенту учнів на початок 2015-2016 навчального року стан забезпечення підручниками становить (у відсотках):
1 укр. |
2 укр. |
3 укр. |
4 укр. |
5 укр. |
6 укр. |
7 укр. |
8 укр. |
9 укр. |
10 укр. |
11 укр. |
Всього |
98 |
99 |
100 |
0 |
99,6 |
99 |
0 |
96 |
91 |
85 |
91 |
78 |
1 рос. |
2 рос. |
3 рос. |
4 рос. |
5 рос. |
6 рос. |
7 рос. |
8 рос. |
9 рос. |
10 рос. |
11 рос. |
Всього |
95 |
99 |
100 |
0 |
100 |
100 |
0 |
77 |
88 |
88 |
96 |
68 |
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...