![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
З метою реалізації державної політики у сфері оплати праці 26 серпня 2015 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, відділу Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції, управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську, фінансового управління Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області, управління державної казначейської служби України у м. Южноукраїнськ, Южноукраїнського міського центру зайнятості, відділу статистики у місті Южноукраїнську, Южноукраїнського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області.
На засіданні заслухали звіти: начальника управління праці та соціального захисту населення Ельвіри Гехад про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська, заступника начальника Южноукраїнської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління Державної фіскальної служби у Миколаївській області Валентини Хоменко про динаміку погашення заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підприємствами-боржниками та вжиті заходи щодо погашення боргу зі сплати ЄСВ, начальника відділу Державної виконавчої служби Южноукраїнського міського управління юстиції Людмили Листопад про стан стягнення з підприємств-боржників боргу із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та начальника управління Пенсійного фонду України в місті Южноукраїнську Миколаївської області Галини Вербицької про стан виплати пенсій за серпень 2015 року.
За результатами проведеного засідання надано відповідні доручення.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...