![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
27 серпня відбулося засідання 71 сесії Южноукраїнської міської ради під головуванням секретаря Южноукраїнської міської ради Дмитра Мірошника.
У пленарному засіданні взяли участь 27 депутатів Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, в. о. прокурора міста Южноукраїнська Сергій Могила, заступник начальника Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області Олег Фесенко, мешканці міста та засоби масової інформації.
Міська рада затвердила створення комунальної установи «Консалтингово-методичний освітній центр», а також внесено зміни до заходів міської комплексної Програми «Турбота» на 2013-2017 роки та до рішення стосовно надання на 2015 рік пільги по сплаті земельного податку.
Прийняті рішення стосовно розгляду постанови Южноукраїнського міського суду Миколаївської області від 08.10.2014 та виключення квартири з числа службових жилих приміщень.
Також, міською радою прийняті рішення про приватизацію житла, розміщення пересувних тимчасових споруди для провадження підприємницької діяльності, а також рішення з питань врегулювання земельних відносин у місті.
Депутатом міської ради VІ скликання Миколою Сімченком було повідомлено про самоліквідацію фракції політичної партії ВО «Батьківщина» та створення депутатської групи «Український опір».
Також, після розгляду порядку денного засідання 71 сесії міської ради було заслухано інформацію начальника відділу правової експертизи та претензійно-позовної роботи юридичної служби міської ради Тетяни Пшесмецької стосовно ходу судових справ, директора комунальної установи «Служба комунального господарства» Оксани Ніколаєнко, яка надала інформацію та пропозиції по вирішенню екологічної ситуації річки Південний Буг, а також розглянуто питання по врегулюванню місць для торгівлі у місті.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...