![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську повідомляє, що за січень–червень 2015 року середньооблікова кількість штатних працівників по юридичних особах та відокремлених підрозділах юридичних осіб із кількістю найманих працівників 10 осіб і більше, складала 12041 особу, що менше на 226 осіб (1,8%) ніж за січень–червень 2014 року. Середньооблікова кількість штатних працівників по місту становила 5,8% від кількості штатних працівників по Миколаївській області.
Cередньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за січень–червень 2015 року складала 7160,17 грн. та у порівнянні з відповідним періодом минулого року збільшилась на 8,1%. Рівень заробітної плати по місту перевищував у 5,9 раза законодавчо встановлені державні соціальні гарантії (мінімальна заробітна плата та прожитковий мінімум для працездатної особи – 1218,00 грн.) та майже в 2 рази середній показник по Миколаївській області (3672,42 грн.).
Упродовж січня–червня 2015 року адміністрації деяких підприємств продовжували практику застосування вимушеної неповної зайнятості. Так, кількість працівників, які з економічних причин працювали у режимі неповного робочого дня (тижня) становила 441 особу, або 3,7% середньооблікової кількості штатних працівників. Водночас, відпустки без збереження заробітної плати (на період припинення виконання робіт) адміністрації підприємств не надавали.
Згідно наданих державних статистичних спостережень з праці (без урахування найманих працівників статистично малих підприємств і у фізичних осіб-підприємців) сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 липня 2015 року складала 14,3 тис.грн., в той час, як на 1 січня 2015 року заборгованість по місту не була зафіксована.
Водночас, у порівнянні з 1 червня п.р. заборгованість зменшилась на 23,9 тис.грн. (62,6%).
Вся сума боргу сконцентрована на суб’єктах господарювання, щодо яких реалізовуються процедури відновлення платоспроможності боржника, або визнання його банкрутом.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...