![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Управління праці та соціального захисту населення повідомляє, що з 1 липня 2015 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї». Пільги деяким категоріям громадян надаються за умови, що середньомісячний сукупний дохід сім’ї пільговика в розрахунку на 1 особу за попередні 6 місяців не перевищує величини доходу, що дає право на податкову соціальну пільгу (1710,00 грн.)
Якщо Ви або члени Вашої родини, які користуються пільгами, працюєте, навчаєтесь, одержуєте доходи від підприємницької діяльності або є непрацюючими працездатними особами, з метою визначення права на отримання пільг Вам необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за адресою: б-р Цвіточний, 4, кабінети № 2 або № 6.
При собі необхідно мати: паспорт; ідентифікаційний код Ваш та членів Вашої родини; довідки про доходи Ваші та членів Вашої родини (крім довідок про розмір пенсії та соціальної допомоги) за попередні 6 місяців; у випадку відсутності доходів – документи, що підтверджують їх відсутність.
Якщо із доходів у Вас тільки пенсія або соціальна допомога, звертатися до управління немає потреби – всі розрахунки щодо визначення права користування пільгами на житлово-комунальні послуги будуть виконані автоматично.
Для пільгової категорії «Діти війни» - середньомісячний дохід розраховується по кожному пільговику окремо, без врахування членів сім’ї.
Інвалідам війни, учасникам бойових дій, чорнобильцям 1 та 2 категорії, реабілітованим особам, ветеранам військової служби, органів внутрішніх справ, цивільного захисту - пільги, як і раніше, будуть надаватися без урахування доходів.
Додаткова інформація за тел. 5-44-66 або 5-65-36.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...