![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
29 липня на Ташлицькій ГАЕС пройшли тактико-спеціальні навчання за темою «Гасіння пожежі на енергетичних об’єктах».
За тактичним задумом, у приміщенні кабельного півповерху першого агрегату гідроакумулюючої станції в результаті короткого замикання сталася пожежа, виникли загроза обслуговуючому персоналу та загроза розповсюдження горіння в суміжні приміщення. Загальна площа УМОВНОЇ пожежі склала 80 кв.м.
До прибуття рятувальників оперативний персонал ГАЕС здійснив першочергові міри щодо гасіння пожежі: було вжито заходів для ввімкнення автоматичних установок пожежегасіння та евакуації обслуговуючого персоналу, відключено системи електропостачання та вентиляції тощо.
Невідкладно до місця УМОВНОЇ пожежі прибули сили та засоби Державного пожежно-рятувального загону (ДПРЗ-1). Вогнеборці, захищені спеціальними діелектричними засобами, приступили до гасіння електрокабеля у кабельному відсіку та захисту сусідніх приміщень від загоряння. Додатковими ввідними практичного тренування пожежних стало УМОВНЕ обрушення кабельного лотка, у результаті якого під завалом опинився їхній колега, порив трубопроводу пожежного гідранта та інші ускладнюючі фактори.
До проведення навчань було залучено керівний та оперативний персонал Ташлицької ГАЕС, близько 50 рятувальників ДПРЗ-1 та 10 одиниць спецтехніки, у числі якої аварійно-рятувальний автомобіль, автомобіль комбінованого гасіння, пожежно-насосна станція, автомобіль газодимозахисної служби та ін.
Підбиваючи підсумки заходу, керівник тактико-спеціальні навчання заступник начальника ДПРЗ-1 Олександр Бузун повідомив, що учасники практичного тренування з поставленим завданням справилися успішно: «Програма навчань виконана в повному обсязі. В умовах, наближених до бойових, наш особовий склад відпрацював практичні дії з рятування, прийомів роботи з пожежною технікою, пожежно-технічним і рятувальним обладнанням. Загальна оцінка навчань – задовільно. До дій оперативного персоналу та взаємодії штабу пожежного загону зі штабом каскаду ГЕС-ГАЕС зауважень немає».
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...