![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
УВАГА!
В останній час збільшилась кількість випадків шахрайств, при яких зловмисники, представляючись по телефону працівниками міліції, вимагають гроші за визволення родичів, яких нібито затримано за скоєння тяжких злочинів.
Мета злочинців – виманити у громадян гроші, які вони повинні, «рятуючи» родича, переказати на певний банківський розрахунок або перевести на названу шахраями сім-карту.
Шановні Громадяни! В разі надходження такого телефонного дзвінка:
- Перш за все, не впадайте в паніку і не поспішайте виконувати умови аферистів;
- Уточніть, в якому саме відділі міліції знаходиться ваш син або родич, після чого передзвоніть в міліцію (телефон чергової частини «102») і перевірте інформацію, що є у вас.
- Спробуйте якнайскоріше передзвонити тому, хто «потребує негайної допомоги», або людям, які можуть в даний момент бути поруч і підтвердити або спростувати те, що трапилося.
Також збільшилась кількість випадків шахрайств при яких зловмисники під виглядом купівлі товарів у мережі Інтернет, заволодівають реквізитами платіжних карток і здійснюють зняття грошових коштів, які знаходяться на рахунках громадян у тому числі і кредитного ліміту встановленого як додаткова послуга від банків.
ЩОБ НЕ СТАТИ ЖЕРТВОЮ ШАХРАЇВ:
- Замовте окрему платіжну картку для здійснення будь-яких операцій пов’язаних з купівлею-продажем товарів в мережі Інтернет (без кредитних лімітів та не прив’язану до інших рахунків).
- Підключить послугу СМС-інформування про операції з Вашим рахунком.
- Пам’ятайте, що при зарахуванні грошових коштів на Ваш рахунок відправнику потрібно знати тільки номер Вашої карти. Якщо Вам дзвонить особа, яка представляється працівником банку та просить повідомити інформацію про пін-код, коди в СМС-повідомленнях, які приходять на Ваш телефон з банку та необхідні для зарахування коштів на Ваш рахунок – знайте, що це ШАХРАЇ, ЯКІ ВЖЕ НАМАГАЮТЬСЯ ЗНЯТИ КОШТИ З ВАШОГО РАХУНКУ.
Співробітники Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області звертаються до кожного мешканця міста з проханням об’єктивно та правильно поводитись, щоб не стати об’єктом злочинних посягань. В разі виникнення необхідності звертатись до ЧЧ міськвідділу ( тел. 2-54-00 та «102») цілодобово.
Вказану інформацію доведіть до відому родичів, знайомих та близьких.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...