![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
13.07.2015 в СМСЧ-2 пройшла зустріч колективу медсанчастини та керівництва міста на чолі з секретарем Южноукраїнської міської ради Мірошником Д.М., за участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нікітіної Я.О., начальника фінансового управління Гончарової Т.О.
На зустрічі було розглянуто питання удосконалення надання медичної допомоги жителям міста в сучасних реаліях обмеженого фінансування. Наголошені проблеми недостатнього забезпечення медико-санітарної частини коштами на виплату заробітної плати, придбання медикаментів, харчування хворих та відсутність коштів на оплату послуг, придбання паливно-мастильних матеріалів та інше.
У своєму виступі Шикерська В.Л. націлила міську владу на збереження спеціалізації СМСЧ-2. Начальник медсанчастини Стахорська О.В. доповіла про заходи щодо вже проведеної оптимізації витрат на утримання закладу, у тому числі зменшення виплат на фонд оплати праці на суму 2,5 млн.грн.
Подякувала від імені колективу за надану фінансову допомогу з місцевого бюджету, взаєморозуміння, та готовність прийти на допомогу. Призвала керівництво міста та депутатський корпус до продовження співпраці щодо збереження якості та доступності надання медичної допомоги мешканцям міста.
Всі питання знайшли відгук в позиції міського голови та було заплановано виділити фінансування при наявності коштів за підсумками діяльності міста в І півріччі 2015 р.
Присутні працівники медсанчастини виступили проти передачі СМСЧ-2 з державної до комунальної власності.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...