![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
10 липня відбулися чергові зустрічі посадових осіб місцевого самоврядування з мешканцями будинків по вул. Маяковського, вул. Пугачова, вул. Прокоф’єва, вул. Космодем’янської Зої, вул. Куйбишева, вул. Котовського, МПЗ.
На зустрічі обговорювалися пропозиції Костянтинівської селищної, Іванівської та Семенівської сільських рад щодо добровільного об’єднання територіальних громад та питання перейменування назв вулиць та проспектів міста.
В обговореннях прийняв участь Костянтинівський селищний голова Коляда М.В.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
13 липня о 18.00 відбулася чергова зустріч мешканців будинків вул. Дружби Народів, 50/вул. Енергобудівників, 17, вул. Дружби Народів, 50, Енергобудівників , 15/ бул. Цвіточний, 15, бул. Цвіточний, 13А, бул. Цвіточний, 11, бул. Цвіточний, 13, бул. Цвіточний, 7, вул. Дружби Народів, 52, вул. Дружби Народів, 56, вул. Молодіжна, 11, вул. Молодіжна, 15 з керівництвом міста щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
Секретар міської ради Мірошник Д.М. та Костянтинівський селищний голова Коляда М.В. відповідали на запитання присутніх щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад. Обговорювалися пропозиції перейменування назв вулиць та проспектів міста. Мешканці негативно ставляться до перейменування вулиць та проспектів міста. Пропозицію об’єднання територіальної громади з Костянтинівською селищною радою більшість громадян підтримують.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
13 липня о 19.00 відбулася чергова зустріч посадових осіб місцевого самоврядування з мешканцями будинків по вул. Дружби Народів, 33, вул. Дружби Народів, 35, вул. Дружби Народів, 31, вул. Дружби Народів, 31А, вул. Дружби Народів, 31Б, вул. Дружби Народів, 33Б, вул. Дружби Народів, 33А, вул. Дружби Народів, 29А, вул. Дружби Народів, 29.
Секретар міської ради Мірошник Д.М. та Костянтинівський селищний голова Коляда М.В. відповідали на запитання присутніх щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад. Обговорювалися пропозиції перейменування назв вулиць та проспектів міста.
Мешканці негативно ставляться до перейменування вулиць і проспектів міста та більшість мешканців проти об’єднання територіальних громад.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...