![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За період з 29.06.2015 – 03.07.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів до загального фонду 1 071,7 тис.грн. із них: податку на доходи фізичних осіб – 596,2 тис.грн., податку на майно – 119,5 тис.грн., єдиного податку – 35,6 тис.грн.
За період з 29.06.2015 – 03.07.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенції з державного бюджету в сумі 1 028,1 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 23,7 тис.грн., оплату енергоносіїв – 22,7 тис.грн., а також кошти в сумі 957,1 тис.грн. направлено на: відрядження, публікацію оголошень в ЗМІ, обслуговування непобутового холодильного, вентиляційного та іншого електрообладнання, технічний огляд транспортних засобів, медичний огляд та інструктаж водіїв, заправку картриджів; придбання вимірювальних та контрольних приладів (лічильників); відшкодування за медикаменти окремій категорії осіб, відшкодування за проїзд окремій категорії громадян, перевезення пільгової категорії громадян на міському дачному маршруті; утримання об’єктів благоустрою; підтримку КУ «Інформаційне агенство «Контакт» в частині виплати заробітної плати та часткової оплати послуг друку газети; виконання робіт по утриманню проїзної частини міських доріг; дезінфекцію та винищування шкідиків; поточний ремонт цоколя; встановлення водостоків, ремонт покрівлі; експертизу кошторисної частини проектної документації за робочим проектом «Капітальний ремонт ганку з влаштуванням пандусу ЗОШ №4»; придбання та монтаж нового електронного годинника на фасаді ПК «Енергетик»; попередню оплату на придбання матеріалів для виконання капітального ремонту покрівель житлових будинків та встановлення критих зупинок; для виконання робіт з реконструкції господарсько-побутового колектору; авторський нагляд за реконструкцією самопливного колектору господарсько-побутових стоків ІІ-го мікрорайону. За рахунок субвенції з державного бюджету проведено видатки в сумі 24,6 тис.грн. на: компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремій категорії громадян.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...