![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Державна програма енергоефективності працює. 1841 позичальник, який до травня 2015 року скористався кредитом в Ощадбанку на придбання негазових котлів, отримав відшкодування частини кредитних коштів.
Для підтримки громадян у рамках реалізації державної програми енергозбереження уряд виділив понад 6,3 млн. грн. Це означає, що всі бажаючі утеплити своє помешкання за допомогою загальнонаціональної кредитної програми «Ощадний дім» неодмінно відчують підтримку держави та отримають компенсацію за кредитом.
Нагадаємо, що кредитування громадян за державною програмою енергозбереження стартувало в жовтні 2014 року. У 2014 році відшкодування за такими кредитами отримали 737 людей. Клієнтам погашено частину суми кредитів у загальному розмірі понад 2,4 млн. грн. бюджетних коштів.
У квітні 2015 року програму було розширено, завдяки чому люди отримали можливість придбавати в кредит не лише негазові котли, а й енергоефективне обладнання та матеріали, наприклад, радіатори опалення з терморегуляторами, вікна з двокамерними енергоефективними склопакетами, матеріали для проведення робіт з теплоізоляції зовнішніх стін, підвальних приміщень, горищ, покрівель та фундаментів, теплові насоси тощо.
Кожному учаснику програми відшкодовується до 20% тіла кредиту на придбання котлів, альтернативних газовим, але не більше 5 тис. грн., та до 30% суми кредиту, залученого на придбання енергоефективного обладнання та/або матеріалів, але не більше 10 тис. грн.
За довідками звертайтесь до будь-якого відділення Ощадбанку за тел.: (05136) 5-56-66 або в Контакт –центр за тел.: 0-800-210-800.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...