![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
6 липня о 18.00 біля школи мистецтв (вул.Миру, 11) відбулася перша зустріч посадових осіб місцевого самоврядування з мешканцями будинків: вул. Дружби Народів, 1, вул. Дружби Народів, 5, вул. Дружби Народів, 8, вул. Дружби Народів, 6, вул. Дружби Народів, 4, вул. Комсомольська, 3, вул. Миру, 9, вул. Миру, 11.
Метою зустрічі було обговорення можливого добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
На громадських обговореннях були присутні Костянтинівський селищний голова Коляда М.В. та Іванівський сільський голова Нуца В.П.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
6 липня о 19.00 відбулася друга зустріч мешканців будинків: вул. Дружби Народів, 17, вул. Дружби Народів, 15, вул. Дружби Народів, 11, вул. Миру, 16, вул. Дружби Народів, 10, Дружби Народів, 14, вул. Дружби Народів, 16, бул. Курчатова, 4, бул. Курчатова, 2, вул. Дружби Народів, 18, вул. Дружби Народів, 20, вул. Дружби Народів, 22, вул. Дружби Народів, 12 з керівництвом міста щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
Секретар міської ради Мірошник Д.М., Костянтинівський селищний голова Коляда М.В. та Іванівський сільський голова Нуца В.П. відповідали на запитання присутніх щодо можливого добровільного об’єднання територіальних громад. Обговорювалися пропозиції перейменування назв вулиць та проспектів міста. Мешканці негативно ставляться до перейменування вулиць та проспектів міста. Пропозицію об’єднання територіальної громади з Костянтинівською селищною радою більшість громадян підтримують. А з Іванівською сільською радою - частково.
Під час обговорення проведено опитування мешканців щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перейменування назв вулиць та проспектів міста.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...