Потужність дози радіоактивного випромінення на території Південноукраїнської міської територіальної громади станом на 24.07.2026
Станом на 24 липня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальної...
Res --> 1
З 20 до 22 червня у селі Чорноморці Очаківського району Миколаївської області на чудовій базі відпочинку «Жемчужина» юні спортсмени комунального закладу «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа» брали участь у Відкритому Всеукраїнському кубку з плавання, пам'яті легендарного плавця ХХ століття Бойченка С.П.
До участі у змаганнях зареєструвалися 20 команд з м.Нетішина, м.Харкова, м.Кіровограду, м.Одеси, м.Миколаєва, загалом 350 учасників.
Перемогу додому привезли тільки двоє:
Ненько Валерія – І місце (
ІІІ місце (
Узунов Руслан – І місце (
ІІІ місце (
Вихованці тренера-викладача Коломійчук Т.М. ще юні, але вже мають у своєму багажі чимало призових місць.
Тож вітаємо їх з черговою перемогою!



Станом на 24 липня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальної...
Віддаймо шану всім ВІЙСЬКОВИМ і ЦИВІЛЬНИМ, які загинули під час російсько-української війни. Шану...
В Іванівському сільському клубі відбулася захоплива мовна гра-мандрівка «Від А до Я. Наша...
22 липня 2026 року в управлінні соціального захисту населення відбулася важлива зустріч: мешканці мі...
21 липня у Денному центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього на...
Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради повідомляє про оголоше...
Українське законодавство передбачає, що реагування на випадки домашнього насильства здійснюється на...
З 27 липня розпочнуться роботи зі щорічної планової повірки блоків детектування гамма-випромінювання...
21 та 23 липня 2026 року за підтримки Норвезької ради у справах біженців в Україні, працівниками упр...
Екіпажі мобільних комплексів «Слобода» 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ щодня ведуть б...