![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Аналіз дорожньо-транспортних пригод в Україні говорить про те, що водії транспортних засобів не виконують елементарних вимог Правил дорожнього руху. Незнання, а в багатьох випадках небажання дотримуватись загальновідомих азів водіння, часто призводить до трагічних наслідків.
Дорожньо-транспортний травматизм – одна з найнебезпечніших світових загроз здоров’ю і життю. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я він посідає восьме місце в списку головних причин смертності серед молоді.
З початку 2015 року у місті Южноукраїнськ внаслідок дорожньо-транспортних пригод постраждало 7 осіб.
Якщо взяти до уваги недосконалість обліку, статистики травм та, власне, визначення поняття смерті від травми, то можна з впевненістю сказати, що кількість жертв цього виду травматизму набагато більша, ніж повідомляється офіційно.
Найбільш частими причинами ДТП з вини водіїв є: перевищення швидкості, недотримання дистанції, недотримання черговості проїзду, неуважність і нетверезий стан. З вини пішоходів відповідно: перехід у невстановленому місці, ходьба уздовж проїжджої частини, перехід перед близько проїжджаючим транспортним засобом, раптовий вихід пішохода на проїзну частину.
Далеко не кожен із потерпілих у ДТП учасників дорожнього руху постійно думав про свою безпеку і здоров’я оточуючих. М’яко кажучи, залишає бажати кращого швидкісний режим автомобілів і їх маневрування на вулицях міст, а також виконання Правил дорожнього руху.
Хочу закликати кожного: почніть із себе, сформуйте власну психологію безпеки. Вона починається з пристібання ременя безпеки, переходу дороги в спеціально відведеному місці та на зелене світло.
Також варто і батькам привчати своїх дітей як правильно переходити вулицю. Найкраще це робити в дозволених для цього місцях, тільки на зелене світло світлофора, або там де є зебра.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...