![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За ініціативою голови Атомпрофспілки В.О.Матова та з метою обговорення шляхів розв’язання скрутного фінансового становища спеціалізованих медико-санітарних частин, які обслуговують працівників підприємств атомної енергетики та промисловості 04 червня 2015 року м. Києві відбулась нарада за участю представників органів місцевої влади, керівників медсанчастин, голів профспілкових організацій, 9 міст-супутників підприємств атомної енергетики та промисловості України.
Від міста Южноукраїнська в засіданні взяли участь заступник міського голови - Нікітіна Я.О, заступник генерального директора ВП «ЮУ АЕС» - Авраменко В.А, начальник фінвідділу – Гончарова Т.О, начальник ДЗ «СМСЧ № 2» Стахорська О.В, голова профорганізації ДЗ «СМСЧ № 2» Староконь Л.В.
Враховуючи неукомплектованість штату, в тому числі відсутність працівників у зв’язку з перебуванням у відпустці та відрядженні МОЗ України немало можливості надати кандидатуру для участі в відповідній нараді.
Законом України «Про державний бюджет України на 2015 рік» передбачено передачу фінансування ДЗ «СМСЧ № 2» з державного бюджету на місцеві бюджети шляхом надання останнім медичної субвенції, яка становить по різним медичним закладам від 25% до 75% від видатків минулого року. Таке фінансування призведе медико-санітарні частини до скорочення штатів, втрати спеціалізації та якості надання медичної допомоги жителям, в першу чергу працівникам АЕС.
Більшість міських голів та керівників медсанчастин запропонували підтримати рішення про збереження медико-санітарних частин в Міністерстві охорони здоров’я України.
Результатом даної наради став лист голови Атомпрофспілки В.О.Матова до Президента України Порошенко П.О, Прем’єр-Міністра України Яценюка А.П. щодо виділення додаткових коштів на фінансування медико-санітарних частин та створення структури в МОЗ України з управління медсанчастинами, які обслуговують працівників підприємств атомної енергетики та промисловості України.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...