![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
За період з 08.06.2015 – 12.06.2015 до міського бюджету надійшло податків і зборів у сумі 939,6 тис.грн., в тому числі до загального фонду 928,1 тис.грн., до спеціального фонду 11,5 тис.грн.; із них податку на доходи фізичних осіб – 787,6 тис. грн., податку на майно – 39,2 тис. грн., єдиного податку –77,1 тис. грн.
За період з 08.06.2015 – 12.06.2015 з міського бюджету профінансовано видатки з урахуванням субвенцій з державного та обласного бюджетів в сумі 9 465,2 тис.грн. з них на: виплату заробітної плати – 1 669,9 тис.грн., придбання медикаментів – 8,3 тис.грн., придбання продуктів харчування – 25,5 тис.грн., оплату енергоносіїв – 4,8 тис.грн., а також кошти в сумі 550,3 тис.грн. направлено на: відрядження, послуги банку та охорони, вивіз та складування сміття, технічний огляд транспортних засобів, медичний огляд водіїв, оплата некомуиованих каналів, автопослуги з постачання готової їжі, технічне обслуговування пожежної сигналізації, поховання безрідних, перевезення працівників, повірка лічильників та медичного облладнання, ремонт плоских покрівель ДНЗ №3, аванс на придбання матеріалів для поточного ремонту майстерень та коридору ЗОШ №4, експлуатаційні витрати, заправка та відновлення картриджів, обслуговування тривожної сигналізації, внутрішніх мереж та зовнішнього освітлення, страхування дітей; придбання парасолі від сонця та миючих засобів, підписка періодичних видань на ІІ півріччя 2015 року, придбання паливо-мастильних матеріалів для автомобілів швидкої допомоги, типографічної продукції та крейди; оплату тепловодопостачання та водовідведення окремій категорії громадян, оплату відряджень на змагання, відшкодування за медикаменти окремій категорії осіб, перевезення пільгової категорії громадян на міському дачному маршруті; підтримку КУ «Інформаційне агенство «Контакт» в частині фінансової допомоги на погашення кредиторської заборгованості по виплаті заробітної плати та часткової оплати послуг друку газети; придбання піску на міський пляж; впорядкування (планування грунту) полігону ТПВ; компенсація фізичним особам за червень 2015 року, щомісячна грошова допомога з міського бюджету окремій категорії громадян, надання одноразової допомоги дітям-сиротам; відшкодування проїзду хворим на туберкульоз; матеріальну допомогу онкохворим; участь дітей в олімпіадах, спортивних змаганнях та історично-краєзнавчих заходах; попередню оплату на придбання та монтаж нового електричного годинника на фасаді ПК «Енергетик»; придбання системного блоку та віконних решіток. За рахунок субвенцій з державного бюджету проведено видатки в сумі 7 206,4 тис.грн. на: виплату заробітної плати працівникам освіти – 3 229,8 тис.грн. та медичним працівникам в сумі 1059,4 тис.грн.; компенсаційні виплати на пільговий проїзд окремій категорії громадян в сумі 18,5 тис.грн.; допомогу сім’ям з дітьми, дітям-інвалідам, малозабезпеченим сім’ям, допомога по догляду за інвалідами І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 2500,1 тис.грн., на утримання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування в дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях – 39,1 тис.грн.; пільги на оплату послуг ЖКГ населенню – 359,5 тис.грн.
За вказаний період до державного бюджету перераховано кошти реверсної дотації в сумі 763,4 тис.грн.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...