![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
Негативні наслідки неправильно обраної професії впливають як на саму людину, так і на все суспільство, тому дуже важливо проводити профорієнтаційну роботу зі школярами, починаючи з молодшого віку. Саме це, а також початок проведення службою зайнятості щорічної акції «Відпочинок з користю», стало метою відвідування профконсультантом Южноукраїнського міського центру зайнятості дитячих прогулянкових майданчиків, які підпорядковуються управлінню молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та Управлінню освіти Южноукраїнської міської ради.
Заходи були проведені для учнів молодшого віку, а завдання їх – надання в розважальній формі інформацію про величезний світ професій, в якому потрібно знайти саме свою – найулюбленішу та найважливішу.
Використовуючи загадки, прислів’я та приказки спеціаліст центру зайнятості намагалась виявити рівень знань учнів про професії, розвинути інтерес до них, підкреслити важливу роль і велику користь всіх без виключення. Родзинкою заходів було проведення конкурсу на кращий малюнок на асфальті, де кожен малюк міг зобразити себе льотчиком, міліціонером, лікарем тощо.
Вершиною зацікавленості було те, що діти виявили бажання вочевидь познайомитись з центром зайнятості, тому 12 червня 2015 року для них було організовано екскурсію, під час якої вони мали змогу спостерігати, що таке центр зайнятості і як він функціонує, як працюють спеціалісти і хто саме звертається за отриманням послуг.
Після проведених зустрічей був підведений підсумок: правильний вибір професії дозволить стати справжнім професіоналом та отримати користь і задоволення від праці.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...