![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/6/news/box3/d64b24a7e15843857582320b3ecfdcd3.jpeg)
Міська бібліотека для дітей – офіційний Хаб цифрової освіти
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Res --> 1
11 червня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням заступника начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Лариси Заболотної.
Під час засідання розглянуті наступні питання: про стан виплати заробітної плати та погашення заборгованості з неї на підприємствах міста, додержання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, про профілактику невиробничого травматизму на підприємствах міста Южноукраїнська, стан укладення колективних договорів у м.Южноукраїнську в 2015 році, про роботу Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), про виплату разової грошової допомоги у 2015 році відповідно до Законів України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту» та «Про статус жертв нацистських переслідувань», про затвердження рішень комісії оперативного реагування № 18-20, про затвердження складу щомісячного продовольчого набору у червні 2015 року, про затвердження складу разового продовольчого набору у червні 2015 року, про розгляд заяви на зубопротезування, про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на липень 2015 року.
На колегії розглянуті всі питання та прийняті відповідні рішення.
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...