Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | «Обміняй цигарку на цукерку»
AA

«Обміняй цигарку на цукерку»

Вулична акція під такою назвою була проведена 29 травня до Всесвітнього дня боротьби з тютюнопалінням на території адміністративних будівель розташованих по бульвару Цвіточному. Працівники Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та волонтери агітували перехожих за здоровий спосіб життя.

Гасло акції: «Краще з’їсти цукерку, ніж викурити цигарку».

Мета акції: профілактика тютюнопаління та захворювання на туберкульоз, популяризація здорового способу життя, формування молодіжної субкультури з пріорітетами здоров’я, спорту, відмови від шкідливих звичок.  

Під час заходу організатори підходили до курців – перехожих нашого міста з пропозицією обміняти цигарку на цукерку. 

Обміняти нікотин на солодощі погоджувалися не всі курці, однак знайшлися «сміливці», які поставились до акції соціального спрямування з розумінням і залюбки взяли участь в обміні. 

Волонтери, які співпрацюють з ЮМЦСССДМ, поширювали інформаційні матеріали, щоб привернути увагу до проблем тютюнопаління та розповідали про шкідливі наслідки як активного, так і пасивного куріння. 

Організатори акції наголошували, що паління є причиною виникнення багатьох хвороб, таких як: туберкульоз, хронічний бронхіт, рак легенів, а така речовина як нікотин - спричиняє спазм судин, погіршує доставку кисню до серця і мозку, підвищує артеріальний тиск та збільшує ризик виникнення інфаркту міокарда або інсульту.  

Цінуйте життя, бережіть своє здоров’я та рідних. 

Читайте також

ПОЛОНЕНІ, ЯКІ ЗАЗНАЛИ ТРУДОВОЇ ЧИ СЕКСУАЛЬНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, МАЮТЬ ПРАВО НА СТАТУС ОСОБИ, ЯКА ПОСТРАЖДАЛА ВІД ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

Багато українських військових та цивільних, які перебували в полоні, зіштовхнулися з примусовою прац...

На території Південноукраїнської територіальної громади проведено профілактичний рейд щодо недопущення продажу рідкісних первоцвітів

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

Поліцейський офіцер громади спільно з інспектором екологічної служби провели профілактичний рейд на...

Тренуємо пам’ять, уяву та слово: заняття з психологом

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Сьогодні у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг відбулося пізнавальне та творче заняття, яке...

Публічне звітування поліцейських офіцерів громади відбулося у Південноукраїнській громаді

Відділення поліції № 3 Вознесенського районного управління поліції

У територіальній громаді відбулося публічне звітування поліцейських офіцерів громади перед жителями....

Шевченківські дні

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

У відділенні комплексної реабілітації дітей та молоді з інвалідністю комунального закладу «Тер...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Південноукраїнської міської територіальної громади станом на 10.03.2026

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Станом на 10 березня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальн...