Подорож українською абеткою
В Іванівському сільському клубі відбулася захоплива мовна гра-мандрівка «Від А до Я. Наша...
Res --> 1
22 квітня 2015 року, відповідно до графіка проведення протиаварійних тренувань аварійних груп та бригад на 2015 рік, на Южно-Українській АЕС стартувало спільне з Дирекцією ДП «НАЕК «Енергоатом» дводенне загальностанційне протиаварійне тренування з ліквідації УМОВНОЇ аварії.
Згідно з затвердженою програмою, у перебігу протиаварійного тренування змодельовано УМОВНУ комунальну аварію з повним знеструмленням атомної станції, з відмовою всіх дизельгенераторів і ушкодженням активної зони реактора енергоблоку №1 ЮУАЕС.
Під час тренування перевіряється готовність і відпрацьовуються дії керівного складу, оперативного персоналу, групи інженерної підтримки, персоналу аварійних груп і бригад атомної станції до реагування у разі виникнення аварій чи надзвичайних ситуацій, організації робіт з їх локалізації, а також ліквідації їх наслідків.

В Іванівському сільському клубі відбулася захоплива мовна гра-мандрівка «Від А до Я. Наша...
22 липня 2026 року в управлінні соціального захисту населення відбулася важлива зустріч: мешканці мі...
21 липня у Денному центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього на...
Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради повідомляє про оголоше...
Українське законодавство передбачає, що реагування на випадки домашнього насильства здійснюється на...
З 27 липня розпочнуться роботи зі щорічної планової повірки блоків детектування гамма-випромінювання...
21 та 23 липня 2026 року за підтримки Норвезької ради у справах біженців в Україні, працівниками упр...
Екіпажі мобільних комплексів «Слобода» 11 бригади ім. М. Грушевського НГУ щодня ведуть б...
Станом на 23 липня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіаль...
Відбулося заключне заняття у літньому таборі для дорослих «Лісова Мавка» - особливого пр...