Зустріч на тему: «Взаємодія суб’єктів у сфері запобігання та протидії домашньому насильству»
10 березня у приміщенні Денного центру соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали ві...
Res --> 1
Інформація для населення та суб’єктів господарювання щодо уточнення проекту тарифу на послуги по захороненню ТПВ та проекту тарифу на послуги по вивезенню твердих побутових відходів в 2015 році
Послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів надаються:
- для територіальної громади міста, згідно графіку, затвердженого начальником житлово-комунального господарства та будівництва
- для населення, бюджетних установ та інших суб’єктів господарювання, згідно укладених договорів
Тарифи на послуги з вивезення та захоронення ТПВ для КП "Служби комунального господарства" затверджуються вперше. З 2010 року підприємство користувалося тарифами, затвердженими в 2007 році для ТОВ "КРИСТИНА і КО".
В зв’язку з підвищенням ціни на паливо збільшилися маеріальні витрати.
З питаннями звертатися до комунального підприємства "Служба комунального господарства" по телефону 5-97-15 або за адресою: вул.Дружби народів, 23 кім.93 на протязі 14 днів з дня опублікування даної інформації.

10 березня у приміщенні Денного центру соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали ві...
Напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок у філії «ВП «Південноукраїнська АЕС...
Цифровий хаб у бібліотеці — місце, де технології стають ближчими. Сьогодні бібліотека &mdas...
Пам’ятаємо всіх, хто загинув через збройну агресію росії проти України. Схиляємо голови пер...
Станом на 11 березня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальн...
Учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок ві...
З нагоди Шевченківських днів у закладах культури Південноукраїнської міської територіальної громади...
Багато українських військових та цивільних, які перебували в полоні, зіштовхнулися з примусовою прац...
Читайте у новому випуску #Євроінтеграційний_дайджест про таке: ЄС затвердив новий пакет інвест...
Поліцейський офіцер громади спільно з інспектором екологічної служби провели профілактичний рейд на...