У Територіальному центрі провели інформаційну зустріч щодо профілактики падінь серед людей похилого віку
11 березня 2026 року для відпочиваючих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Терит...
Res --> 1
17 грудня востаннє в цьому році відбулося заняття у Школі відповідального батьківства, яка функціонує при Южноукраїнському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Новорічні канікули - це не тільки радість для дітлахів, а й проблема для батьків, чим же зайняти своїх дітей, щоб канікули пройшли не дарма. Таке проблемне питання постало, мабуть, перед усіма батьками, тому й було вирішено присвятити цій темі чергове заняття.
Більшість матусь погодилося, що найбільше часу дітлахи, все ж таки, проводять біля телевізору. Про переваги й недоліки телебачення та про його вплив на внутрішній світ і поведінку дитини батькам із власного досвіду було що сказати.
Батьки були здивовані тим фактом, що телебачення впливає на психічні процеси, стани на властивості дітей, а саме: на психомоторику, сприйняття, уявлення, пам'ять, увагу, мислення, мову та мовлення, уяву, фантазію та творчі здібності, емоції, вольову сферу й регуляцію поведінки.
Тому, присутні дійшли згоди, що не можливо повністю відмовитися від цього продукту людської творчості у своєму повсякденному житті, але варто спробувати не перетворювати його на головну цінність новорічних свят, а тим паче життя. 


11 березня 2026 року для відпочиваючих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Терит...
Відповідно до рішень Ради національної безпеки і оборони України від «Про застосування персона...
10 березня у приміщенні Денного центру соціально - психологічної допомоги особам, які постраждали ві...
Напередодні Міжнародного дня боротьби за права жінок у філії «ВП «Південноукраїнська АЕС...
Цифровий хаб у бібліотеці — місце, де технології стають ближчими. Сьогодні бібліотека &mdas...
Пам’ятаємо всіх, хто загинув через збройну агресію росії проти України. Схиляємо голови пер...
Станом на 11 березня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіальн...
Учасникам бойових дій, постраждалим учасникам Революції Гідності, особам з інвалідністю внаслідок ві...
З нагоди Шевченківських днів у закладах культури Південноукраїнської міської територіальної громади...
Багато українських військових та цивільних, які перебували в полоні, зіштовхнулися з примусовою прац...