На ПАЕС стартував цикл профорієнтаційних зустрічей для ліцеїстів зони спостереження
10 березня на Південноукраїнській АЕС розпочався цикл профорієнтаційних занять 2026 року для старшок...
Res --> 1
Южно-Українська АЕС успішно пройшла сертифікаційний аудит системи екологічного менеджменту
Система екологічного менеджменту - частина загальної системи менеджменту підприємства. Специфіка її впровадження полягає в посиленій увазі до екологічних аспектів впливу атомної станції на довкілля. Система покликана забезпечити ефективне управління радіаційними та нерадіаційними чинниками, мінімізувати їх вплив, і у підсумку - підвищити рівень безпеки АЕС.
Підготовка до сертифікації у ВП ЮУАЕС тривала протягом декількох років. За цей час було розроблено та впроваджено необхідну документацію, вивчено досвід кращих зарубіжних і вітчизняних підприємств у згаданій царині, з вимогами міжнародного стандарту ознайомлено персонал. Ефективній роботі команди експертів сприяв проведений напередодні діагностичний аудит.
Під час перевірки 4-5 серпня група експертів "ТЮФ НОРД Україна" відвідала ряд управлінських і виробничих підрозділів підприємства, провела бесіди з персоналом, вивчила системоутворюючі документи, перевірила дотримання їх вимог. За словами аудиторів, їх цікавили екологічні аспекти, а також аспекти радіаційні та ядерного характеру. Окрему увагу було приділено готовності до аварійних ситуацій.
У результаті висновки експертів перевершили їх же очікування. На старті аудиту члени команди "ТЮФ НОРД Україна" передбачали, що в процесі перевірки можуть бути виявлені певні невідповідності та проблеми, реалізація коригуючих заходів щодо яких дозволить підприємству отримати міжнародний сертифікат. В остаточному ж звіті про роботу аудиторської команди немає пунктів про невідповідності. До нього внесено низку рекомендацій, які, за словами представників керівництва АЕС, приймаються до обов

10 березня на Південноукраїнській АЕС розпочався цикл профорієнтаційних занять 2026 року для старшок...
Сьогодні для відпочиваючих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг комунального закладу «...
11 березня 2026 року відбулося онлайн-навчання, ініційоване управлінням соціального захисту населенн...
У реагування на колективне звернення жителів Південноукраїнської міської територіальної громади від...
У другу середу березня у Південноукраїнській бібліотеці для дітей пройшло засідання розмовного клубу...
Весна починається з підсніжників. Тож в Іванівській бібліотеці - філії відбувся творчий майстер-клас...
З нагоди 212-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка у клубних закладах Південноукр...
В Україні працює державна програма із безоплатного забезпечення ветеранів і ветеранок сучасними слух...
Засідання виконавчого комітету Південноукраїнської міської ради від 11.03.2026 &n...
11 березня 2026 року для відпочиваючих у відділенні оздоровчо-реабілітаційних послуг КЗ «Терит...