Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
29 липня в залі засідань Южноукраїнської міської ради відбулося засідання «круглого столу» з суб’єктами підприємницької діяльності під головуванням міського голови Євгена Квасневського. На засіданні розглянуті питання щодо підвищення розміру ставок орендної плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Южноукраїнська та розміру ставок орендної плати за землю в межах м. Южноукраїнська. В процесі діалогу, міським головою було запропоновано підприємцям створити ініціативну групу задля сумісної праці з органами місцевого самоврядування, метою якої буде перегляд підвищення розміру ставок орендної плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади м. Южноукраїнська та внесення пропозицій, які зможуть буди розглянуті на сесії Южноукраїнської міської ради у вересні.
Також, співголова координаційного центру з питань надання допомоги військовослужбовцям, які приймають участь в антитерористичній операції, їх сім’ям, Петро Форостяний звернувся до суб’єктів підприємницької діяльності щодо надання благодійної допомоги військовим формуванням, які приймають участь в антитерористичній операції та, безпосередньо, військовим, залученим до операції Южноукраїнсько-Арбузинським об’єднаним військовим комісаріатом.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...