![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
21 липня відбулася зустріч генерального директора ВП «Южно-Українська АЕС» Володимира Лісніченка з керівниками основних підрядних організацій міста-супутника атомної станції, які мають договірні відносини з ЮУАЕС.
Під час діалогу гендиректора енергокомплексу з представниками будівельно-монтажного сектора йшлося про гостру ситуацію на сході країни. Володимир Лісніченко закликав партнерів атомної станції підключитися до всеукраїнської народної ініціативи та підтримати тих, хто сьогодні перебуває на передовій.
У якості прикладу Володимир Анатолійович навів активну участь колективу ВП ЮУАЕС у акції зі збору коштів на допомогу збройним силам України. З березня персоналом зібрано більше мільйона гривень. У зоні проведення АТО сьогодні несуть службу військовослужбовці спецпідрозділу «Скорпіон» військової частини 3044, яка охороняє об'єкти енергокомплексу. Їм та іншим добровольцям, призваним Южноукраїнсько-Арбузинським об'єднаним міським військовим комісаріатом, працівники атомної станції передавали бронежилети, каски, різне бойове оснащення, комплекти одягу та взуття. Акція триває. У даний час вирішується питання лікування та реабілітації поранених.
Слід сказати, що не стоять осторонь і активісти, які проживають у місті-супутнику АЕС і прилеглих до нього сіл та районних центрів. У Южноукраїнську створено координаційну раду з надання допомоги воїнам збройних сил України та їхнім сім'ям. На сьогодні громадські діячі зібрали та передали на придбання військової амуніції більше п'ятисот тисяч гривень і близько 20 тонн продуктів.
Володимир Лісніченко впевнений, що за кожною з перерахованих ініціатив стоять небайдужі люди і запропонував представникам будівельно-монтажних організацій ознайомитися з першочерговими потребами військових, які беруть участь у АТО, та посприяти у наданні допомоги. Учасники діалогу підтримали позицію керівника ЮУАЕС.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...