![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Працівники Южно-Українського енергокомплексу закупили для українських військовослужбовців чергову партію бронежилетів 4 класу захисту. Всього 30 штук. 13 з них 15 липня було передано в зону проведення АТО для доукомплектування спорядженням військовослужбовців спецпідрозділу «Скорпіон» військової частини 3044, яка несе службу з охорони об'єктів ЮУАЕС. 17 бронежилетів буде вручено добровольцям, які готуються до відправки на передову, та тим, хто вже бере участь у антитерористичній операції на сході України. Усі вони призвані Южноукраїнсько-Арбузинським об'єднаним міським військовим комісаріатом. Це вже третя партія бронежилетів, придбана колективом підприємства для українських військовослужбовців.
Збір коштів для допомоги збройним силам України у ВП ЮУАЕС ведеться централізовано з березня 2014 року. У кінці травня було ініційовано добродійну акцію «Бронежилет», беручи участь у якій працівники підприємства можуть викупити бронежилет особисто або об'єднавшись з однодумцями.
У ініціативі з допомоги українським військовим станом на початок липня взяли участь вже близько п'яти тисяч атомників, зібрано більше одного мільйона гривень. Колективом придбано та передано військовим підрозділам чохли з розвантаженнями для бронежилетів і самі бронежилети 4-го класу захисту, тепловізори, біноклі, акумуляторні батареї та запасні частини для військової автотехніки, армійське взуття та багато іншого.
Акція триває.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...