![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
10 липня до військової частини 3044, яка несе охорону Южно-Української АЕС, прибули випускники вищих навчальних закладів Національної гвардії України. Одним з головних пріоритетів у роботі з молодими офіцерами командування військової частини та керівництво ВП ЮУАЕС вважають створення належних матеріально-побутових умов. Тож для них заздалегідь були підготовлені кімнати в гуртожитку, де є все необхідне для комфортного проживання.
Успішному початку військової служби сприятиме план вводу на посаду, складений для кожного лейтенанта та закріплення кураторів з найдосвідченіших офіцерів. Після прибуття до місця служби молоді військові були представлені особовому складу.
14 липня з офіцерами-випускниками зустрілись генеральний директор ВП «Южно-Українська АЕС» Володимир Лісніченко, заступник генерального директора з фізичного захисту та режиму Іван Жебет і начальник служби фізичного захисту Василь Левицький. Під час розмови вони поцікавились першими враженнями перебування на об’єкті, що охороняється, розповіли про перспективи служби та ознайомили зі службово-бойовими завданнями, покладеними на військову частину. Представники адміністрації ВП ЮУАЕС і командування військової частини побажали молодим офіцерам сумлінної служби та наснаги в подальшій плідній праці.
Наразі новоприбулі лейтенанти перебувають на навчально-методичних зборах з офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів. Вони проходять 15-17 липня при управлінні Південного територіального об'єднання Національної гвардії України.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...