![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Невипадково амброзію називають «зеленою пожежею»: вона, маючи потужну кореневу систему і добре розвинену вегетативну масу, пригнічує і витісняє всі поруч зростаючі рослини. Амброзія дуже агресивна, сильно висушує і збіднює ґрунт. Так, за середньої густоти стояння забирає з 1 гектара до 2000 тонн води, що відповідає
Рослини амброзії продукують хлорогенову кислоту, ефірні масла, якої пригнічують ріст інших рослин, тому осередки амброзії швидко збільшуються і, якщо їх не знищувати, за 3-4 роки від культурних рослин не залишиться і сліду.
Пилок амброзії викликає у людей захворювання - амброзійний поліноз. У людей втрачається працездатність, опухають слизові оболонки верхніх дихальних шляхів і очей, з'являється сльозотеча і нежить, розвивається астма. У пилку амброзії містяться особливі білки, які під час попадання пилкового зерна на слизову оболонку надходять в кров людини. Алергени містяться також в насінні та листі амброзії і можуть викликати у людей дерматити.
З огляду на викладене, з метою усунення негативного впливу амброзії полинолистої на стан здоров’я людей щомісяця, починаючи з травня, проводиться очищення земельних ділянок закладів освіти та прилеглих територій від небезпечних бур’янів.
Крім цього, з дітьми та працівниками освітніх закладів проведено бесіди щодо шкідливого впливу амброзії на здоров’я людини та її негативний вплив на врожайність сільськогосподарських культур.
Різноманітні заходи на дану тематику проводять в дошкільних начальних закладах міста. Зокрема, діти дитячого садочку № 6 переглянули слайдову презентацію, під час якої мали змогу розглянути рослину, познайомитися з її різновидностями. Проведений цикл дидактичних ігор типу: «Впізнай за описом», «Допоможемо ляльці Оксанці вилікуватися», «Обізнаний, означає захищений». В кожній групі в інформаційних куточках розміщені світлини амброзії та рекомендації медпрацівників щодо захисту від негативного впливу рослини на організм дитини.
А протягом останнього тижня працівники закладів освіти приклали зусиль щодо знищення даної рослини. Отже тепер жодного паростка амброзії на територіях закладів освіти не знайти.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...