![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Один із них, мешканець м. Миколаєва, чоловік 1967 р.н., 6 липня під час купання зник безвісти. 7 липня його тіло було знайдено біля півострова Аляуди. Також, 6 липня в наслідок необережного поводження на воді під час купання зник безвісти мешканець м. Новий Буг. 7 липня, під час проведення пошукових робіт, водолазною групою аварійно-рятувального загону спеціального призначення було виявлено тіло загиблого чоловіка, 1989 р.н.
Аналізуючи випадки утоплення людей на водних об’єктах, слід зазначити, що останнім часом почастішали випадки утоплення саме в річних водоймах та ставках, а не на морі. Хоча воно є більш небезпечним для людини. На морі є, так званий ефект хвилі, коли вона раптово піднімається і людина не в змозі протистояти її силі.
Однак, як говорить статистика, частіше, саме на річних водоймах відпочиваючі втрачають пильність та забувають про необхідність дотримання правил безпечної поведінки. Для відпочинку часто вибираються «стихійні пляжі».
Трагічно могло б закінчитися купання на річці Південний Буг для громадянина В., мешканця міста Южноукраїнська. 8 липня 2014 року о 15:30 годині на рятувальну станцію на міському пляжі надійшло повідомлення, що на протилежному березі річки молодий чоловік веде себе неадекватно, тримається за комиші, не контролює свої дії, постійно занурюється під воду. Матрос-рятувальник за допомогою відпочиваючих на рятувальному човну доставили громадянина до рятувальної станції та викликав швидку допомогу, яка негайно прибула до місця події. За попереднім висновком лікаря, зважаючи на стан та поведінку потерпілого, чоловік перебував під дією наркотичних препаратів.
Управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради звертається до мешканців міста!
Будьте пильні!
Відповідально ставтесь до вибору місця відпочинку!
Дотримуйтесь основних правил безпечної поведінки!
Бережіть себе та своє життя!
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...