![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
1 липня місто-супутник Южно-Української АЕС стало проміжним пунктом для 30 дітей у віці від 7 до 16 років з м.Стаханов Луганської області. Усі вони вихованці Стахановської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву. До Южноукраїнська майбутні чемпіони прибули для того, щоб відправитися на відпочинок у виїзний дитячий спортивно-оздоровчий табір «Очаків». Путівки для них було придбано профспілковим комітетом ВП ЮУАЕС. Таким чином, колектив атомної станції підключився до загальнообласної добродійної акції допомоги дітям сходу України.
На пристанційному майданчику АЕС дітлахів зустрічали генеральний директор Володимир Лісніченко, його заступник з кадрів і соціального розвитку Володимир Авраменко та голова профспілкового комітету ЮУАЕС Володимир Лещотний.
- У рамках нашої допомоги тим, хто зараз опинився в скрутному становищі на Донбасі, вважаємо своїм громадянським обов'язком, у першу чергу, підтримати дітей з небезпечних регіонів країни, - передав волю колективу Южно-Української АЕС її генеральний директор Володимир Лісніченко. - Найслабкіші та беззахисніші - наші діти. Я підкреслюю слово «наші», тому що це - українські діти, і ми не робимо ніяких розподілів на схід, південь, захід і північ. Ми, жителі Миколаївщини, зобов'язані допомогти, виявляючи, таким чином, свою громадянську позицію.
Володимир Анатолійович завірив, що ця акція матиме продовження і на сьогодні вивчається можливість оздоровлювати дітей зі східного регіону країни упродовж усього літнього сезону.
У Южноукраїнську групу юних спортсменів з міста Стаханов та супроводжуючих їх тренерів поселили в підвідомчому ВП ЮУАЕС оздоровчо-реабілітаційному комплексі «Іскра», створивши гостям комфортні, а головне, безпечні умови для відпочинку перед від'їздом на море. Їх оглянули лікарі. Дітям також трапилася нагода побувати з екскурсіями в спорткомплексі «Олімп», на повномасштабному тренажері АЕС, оглядовому майданчику Ташлицької ГАЕС та ознайомитися з Южноукраїнськом.
- Для всіх наших вихованців запрошення колективу атомної станції поїхати на море стало великою несподіванкою. У нас бракує слів вдячності, - ділиться враженнями Катерина Спанчак, інструктор-методист, яка супроводжувала дітей в поїздці. - Тут дуже відкриті та позитивні люди. Хлопченята і дівчатка, які побували вже практично в усіх куточках держави, були здивовані умовами, які їм тут створили. Велика вдячність Южно-Українській АЕС за рай. А попереду ще стільки всього їх чекає - відпочинок, море, сонце, посмішки, зірки!
Слід зазначити, що на рахунку колективу енергокомплексу чимало різних добродійних ініціатив допомоги знедоленим дітям. Наприклад, його працівники вже не перший рік шефствують над Центром соціально-психологічної реабілітації дітей в Южноукраїнську. Більше двох десятиліть вони опікуються вихованцями Рацинської школи-інтернату в сусідньому Вознесеньскому районі. Путівки на літній відпочинок, організація поїздок і екскурсій, ремонт приміщень і аварійних комунікацій - так атомники проявляють свою турботу про дітей з нелегкою долею, які потрапили в складні життєві обставини.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...