![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
1 липня відбулося відкриття літнього курсу навчання та підготовки військовослужбовців військової частини 3044 з охорони ВП «Южно-Українська АЕС». Особовий склад з початком занять привітали командир частини Олег Худолій і заступник генерального директора з фізичного захисту та режиму Іван Жебет.
- У другому півріччі заплановано чимало заходів, - поінформував про плани відомчі ЗМІ Олег Миколайович. - Згідно з організаційно-методичними вказівками командувача Національної гвардії України, передбачено проведення навчань, планових і польових занять, що дозволить підготувати та зміцнити сили й засоби з забезпечення фізичного захисту атомної станції.
Олег Худолій зазначає, що за перше півріччя 2014 року інцидентів на охоронному об'єкті не зафіксовано. За підсумками контрольної перевірки за звітний період, яка пройшла в травні, особовий склад частини - 24 офіцери та 196 військовослужбовців за контрактом - показали добрі результати. Високий професіоналізм і добросовісне ставлення до своїх службових обов'язків особовий склад продемонстрував й під час несення бойової служби в посиленому варіанті - з січня по червень 2014 року на підставі розпоряджень і наказів командувача Національної гвардії України.
Сьогодні основні зусилля командування та штабу в/ч 3044 сконцентровано на підвищенні надійності охорони Южно-Української АЕС і якості навчально-виховного процесу, підтримці високої бойової готовності резерву військової частини, зміцненні військової дисципліни, а також вдосконаленні взаємодії частини з адміністрацією та режимним органом атомної станції. Пріоритетом у роботі командування є виховання особового складу в дусі патріотизму, а також «підтримка його бойової готовності для виконання службових завдань у різних умовах: як у мирний час, так і в особливий період», - підкреслює командир в/ч Олег Худолій.
На урочистому відкритті літнього курсу підготовки священнослужитель місцевого Храму Христа Спасителя отець Олександр благословив особовий склад, вручивши кожному військовослужбовцеві образок із зображенням Георгія Побідоносця, а також освятив службові приміщення та бойову техніку військової частини.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...