![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
2 липня 2014 року на міському пляжі були проведені спільні тренування матросів-рятувальників рятувальної станції та особового складу державних пожежно-рятувальних частин міста з відпрацювання рятувальних та інших невідкладних робіт при виникненні надзвичайних подій та ситуацій на водних об’єктах міста в літній період 2014 року.
До тренування також залучались співробітники управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради, бригада невідкладної медичної допомоги Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарної частини №2» та викладачі курсів цивільного захисту міста Южноукраїнська Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області.
В ході проведення заходів було продемонстровано матеріально-технічну базу рятувальної станції міського пляжу та обладнання аварійно-рятувального автомобіля Камаз-АСА-20, відпрацьовано надання допомоги потерпілому на воді з використанням рятувального човна станції та човна з АСА-20, надання першої медичної допомоги потерпілому (проведення штучного дихання та непрямого масажу серця).
По завершенню тренувань керівники – начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Колесников І.К., начальник 1-го Державного пожежно-рятувального загону Драгоміров А.В. та начальник міських курсів цивільного захисту Горбенко О.С. підвели підсумки та дали загальну оцінку діям особового складу.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...