![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
З метою подальшого утвердження відкритої і демократичної державно – громадської системи управління освітою, поєднання державного і громадського контролю за прозорістю прийняття і виконання управлінських рішень, запровадження колегіальної етики управлінської діяльності у навчальних закладах, що базується на принципах взаємоповаги та позитивної мотивації, реалізації положень про дошкільний, загальноосвітній навчальні заклади, на виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.03.05 №178, наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 25.02.2005 №128 протягом червня 2014 року відбулися звіти керівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів.
За підсумками навчального року кожен керівник дошкільного, загальноосвітнього навчального закладу персонально звітує на загальних зборах педагогічного колективу, батьківського комітету, ради, піклувальної ради та громадськості.
Звіт керівника охоплює основні напрями його діяльності. Особлива увага звертається на створення у навчальному закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти, персональний внесок керівника у підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі:
- вжиті завідуючим дошкільним навчальним закладом заходи щодо охоплення навчанням дітей 5-ти річного віку;
- виконання функціональних обов’язків щодо забезпечення обов’язковості загальної середньої освіти (охоплення навчанням дітей шкільного віку, продовження навчання випускників 9-х класів у порівнянні за останні 3 роки);
- створення умов для варіативності навчання та вжиті заходи щодо упровадження інноваційних педагогічних технологій;
- організація різних форм позаурочної навчально-виховної роботи, тощо.
Керівники навчально – виховних закладів розповідали про заходи щодо зміцнення та модернізації матеріально-технічної бази навчального закладу, залучення додаткових джерел фінансування навчального закладу та їх раціональне використання, забезпечення навчального закладу кваліфікованими педагогічними кадрами та доцільність їх розстановки, соціальний захист, збереження та зміцнення здоров’я учнів та педагогічних працівників, залучення педагогічної та батьківської громадськості навчального закладу до управління його діяльністю.
За результатами звітування робота кожного керівника оцінена як задовільна.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...