![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
27 червня завершився VI обласний авторський пісенно-літературний конкурс людей з обмеженими можливостями „Перлини півдня”.
Ще в 90-х роках минулого століття талановиті люди з обмеженими можливостями збиралися у місті Вознесенськ, щоб поспілкуватися між собою та почитати вірші. Далі була тривала пауза майже в десятиліття. Потім ініціатива щодо організації фестивалю для обдарованих людей була схвалена на обласному рівні. Фестиваль було названо „Перлини півдня” і шефство над ним взяла обласна спілка організацій інвалідів та на той час головне управління праці та соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації (зараз – департамент соціального захисту населення Миколаївської обласної державної адміністрації).
З кожним роком бажаючих взяти участь у фестивалі все більше і більше. Цього року представники 24 районних та міських організацій інвалідів на конкурсі представили творчі номери в різних жанрах: поезія, проза, спів та ін. Талановиті люди з обмеженими можливостями прагнуть свої здібності реалізувати і цей фестиваль дає їм змогу поділитися своїм творчим доробком, побачити і почути виступи інших.
Урочистий захід відвідав голова обласної ради Тарас Кремінь, який привітав учасників фестивалю та відзначив їх жагу до повноцінного життя та незламність духу, які заслуговують на повагу та підтримку суспільства.
Тарас Дмитрович вручив Подяки обласної ради за проявлену майстерність у пісенно-літературних видах мистецтва та активну участь у VІ обласному пісенно-літературному авторському конкурсі людей з обмеженими можливостями „Перлини півдня”. Серед відмічених Подякою був і представник міста Южноукраїнськ Узунов Юрій Анатолійович, інвалід ІІІ групи загального захворювання, ветеран праці. Юрій Анатолійович вже не вперше є учасником „Перлин півдня” і кожного разу його талант гідно оцінює журі конкурсу.
Бажаємо нашому земляку міцного здоров’я, благополуччя та творчої наснаги!
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...