![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
26 червня в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання міського координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення. Засідання пройшло під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, управління Южноукраїнської міської державної лікарні ветеринарної медицини, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, управління освіти Южноукраїнської міської ради, управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області та Миколаївського обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості.
На засіданні заслухали звіти начальника-головного лікаря державного закладу “Спеціалізована медико-санітарна частина № 2 Міністерства охорони здоров’я України” Ольги Стахорської про стан промислової безпеки та охорони праці в лікувальних закладах з питання використання кисневих балонів та балонів зі зрідженими газами, начальника управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад про стан атестації робочих місць за умовами праці на підприємствах міста, виконуючого обов’язки начальника Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Олександра Бурлаченка про стан систем протипожежного захисту будинків підвищеної поверховості. Начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради Сергій Зворигін та директор КП ЖЕО Зінаїда Гульман доповіли про стан ліфтового господарства та виділення коштів для проведення експертного обстеження ліфтів у місті Южноукраїнськ.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...