![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
25 червня відбулася 53 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського.
У пленарному засіданні взяли участь 29 депутатів Южноукраїнської міської ради, секретар міської ради Лідія Уманець, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, прокурор міста Южноукраїнська Олег Коцюба, заступник начальника міського відділу УМВС України в Миколаївської області Олександр Лопушенко, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, мешканці міста за заявами та засоби масової інформації.
Депутат міської ради Віталій Приходько звернувся з проханням надати грошову допомогу військовослужбовцю, який був важкопоранений в ході антитерористичної операції та підтримати українських військових необхідними речами.
Депутатами міської ради внесено зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2014 рік, до Положення про податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, до Програми капітального будівництва об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури міста Южноукраїнська на 2011-2015 роки, а також зміни та доповнення до Методики розрахунку орендної плати за оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська.
Міська рада затвердила ставки орендної плати за землю в межах міста Южноукраїнська.
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, присвоєння поштових адрес, розміщення пересувних тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, з питань врегулювання земельних відносин у місті та про виконання і зняття з контролю рішень Южноукраїнської міської ради.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...