![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
20 червня на Меморіальному комплексі міста відбувся урочисто-траурний мітинг та покладання квітів з нагоди Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
На мітингу були присутні міський голова Євген Квасневський, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна, начальники управлінь, служб та відділів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради, представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил, представники засобів масової інформації, працівники установ, організацій та підприємств міста, жителі міста. Почесними гостями були ветерани Великої Вітчизняної війни: Леонід Вадан, Іван Пинтій, Євгенія Пустовойт, Раїса Хохуля, Віктор Петриченко, Григорій Василенко, Марія Алтин-Пара, Михайло Щур та інші.
З промовами виступили міський голова Євген Квасневський, «дитина війни» Лариса Баликіна, Алевтина Горлова мала слово від Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил.
Під час мітингу прозвучала пісня «Вставай страна огромная», яка у роки Великої Вітчизняної війни закликала народ до захисту своєї Вітчизни. Саме нашому народу завдячує увесь світ за мужність і героїзм, виявлені у смертельному двобої з фашизмом. Наша нація за роки другої світової війни втратила близько 8 мільйонів своїх громадян. Виступаючі зазначили, що сьогодні вже мало залишилося в живих тих, хто зі зброєю у руках захищав тоді нашу країну, з кожним роком ветеранів невблаганно стає все менше і менше. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять про тих, хто здобував Перемогу у травні 1945 року, хто впав на полі брані, кого замучили у концентраційних таборах, кого розстріляли у в'язницях НКВД, хто жертвував найдорожчим задля того, аби наша Вітчизна була вільною від будь-якого завойовника.
Після мітингу, колона на чолі з міським головою та учасником бойових дій Великої Вітчизняної війни Леонідом Ваданом під Requiem Моцарта спрямувала до стели воїнів-визволителів для покладання квітів.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...