Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
18 червня 2014 року Миколаївським обласним центром перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій для посадових осіб місцевого самоврядування виконавчих органів Южноукраїнської міської ради проведено тематичний короткотерміновий семінар «Реалізація державної політики у сфері запобігання і протидії проявам корупції».
В семінарі взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Нікітіна Ярослава Олегівна, директор Миколаївського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій Дибченко Дмитро Миколайович та викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Миколаївського інституту права Національного університету «Одеська юридична академія» Каплій Олена Володимирівна.
Під час навчання Олена Володимирівна зупинилася на соціальних передумовах та соціальній сутності корупції в України, основних аспектах антикорупційного законодавства. Особливу увагу було приділено відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, професійній етики публічних службовців та запобіганню конфлікту інтересів на публічній службі.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...