![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
18 червня відбулося засідання виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Квасневського Є.А. У роботі взяли участь 9 членів виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради із 15 осіб загального складу, начальники управлінь, служб міської ради та відділів виконавчого комітету, керівники комунальних підприємств міста, засоби масової інформації, мешканці міста.
До порядку денного засідання виконавчого комітету було включено 11 основних питань та 3 додаткових питання. Всього членами виконавчого комітету розглянуто та прийнято 13 рішень, а саме: «Про затвердження Порядку створення і використання міського матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків», «Про встановлення розміру грошової компенсації батькам дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і не перебувають на повному державному забезпеченні на 2014 рік», «Про надання матеріальної допомоги», «Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 21.05.2014 №101 «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету», про надання згоди на збереження самовільного перепланування та переобладнання квартири, щодо соціального захисту прав дітей.
Також, було розглянуто проект рішення «Про продовження терміну ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції (харчові продукти рослинного походження)», який членами виконавчого комітету не було підтримано.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...