![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
З метою покращення якості надання допомоги дитячому населенню м. Южноукраїнська, 16.06.2014 р. проведено оперативну нараду на тему: «Аналіз роботи дитячої поліклініки за 2013 рік».
З 2010 року дитяча поліклініка знаходиться в пристосованому приміщенні перепрофільованого акушерського корпусу і розміщена на території ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України». За проектною потужністю дитяча поліклініка розрахована на 230 відвідувань в день, в 2013 році фактично було 343 відвідування в день.
Організація роботи поліклініки сприяє наданню лікувально-профілактичної допомоги безвідмовно в самі короткі строки.
Медичну допомогу надають лікарі 15 спеціальностей: травматолог, хірург-ортопед, окуліст, ЛОР, інфекціоніст, ендокринолог, ювенолог, неонатолог, стоматолог, іммунолог, психіатр, невролог, педіатр, фтизіатр, дерматолог.
Педіатричне відділення складається з 9 дільниць. Середня чисельність 811 дітей на дільниці.
За 2013 рік в кабінеті здорової дитини дитячої поліклініки було прийнято 1947 дітей до року, що склало 95,7 % від плану. Взято на облік 415 вагітних жінок, що складає 100 % від взятих на облік в жіночій консультації. Безкоштовне харчування за 2013 рік з малозабезпечених сімей отримали 12 дітей на суму 18739 грн. 43 коп.,а також 13 дітей, народжені від ВІЛ-інфікованих матерів на суму 12377 грн 43 коп.
За 2013 рік в дитячі санаторії МОЗ України отримано 60 путівок, з них реалізовано 58 путівок. В санаторії «Дубки» отримали санаторно-курортне лікування 74 дитини, в санаторії «Юний» 60 дітей, 9 путівок не реалізовані по причині відмови батьків.
На базі дитячої поліклініки створена спеціальна експертна медична комісія для огляду дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки. За 2013 рік було проведено 11 засідань, на які було запрошено 81 опікун, а присутні були 48 чоловік. Кількість дітей-сиріт і позбавлених батьківської опіки в 2013 році – 81 дитина. Всі діти даної категорії оглядаються стовідсотково вузькими спеціалістами і досліджуються лабораторно.
Шановні батьки, не будьте байдужими до здоров’я своїх дітей, проходьте обстеження вчасно. Пам’ятайте – регулярне своєчасне обстеження дозволить зберегти здоров’я на довгі роки!
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...